fbpx
Zavolajte nám 00421415005278 Online Chat Rýchla objednávka

7 dôvodov prečo sú stravenky výhodnejšie

22. decembra 2021
DOXX - Stravné lístky
587

Spoľahlivé zabezpečenie stravovania pre zamestnancov

Stravné lístky už niekoľko rokov zamestnávateľom zjednodušujú proces zabezpečenia stravovania zamestnancov. Zamestnancom umožňujú lepšie dbať na svoje zdravie a motivujú ich pravidelne sa stravovať. V neposlednom rade stravenky podporujú obchody, potraviny a reštaurácie na Slovensku.

Zamestnanci dostávajú pri papierových aj elektronických stravenkách plnú výšku stravného – aj s ich príspevkom, vopred. To ich viac vedie k tomu, že si pravidelne počas pracovného dňa zakúpia pre seba teplé jedlo alebo vytvoria „zálohu“ na nákup potravín.

7 vyhod stravnych listkov - 7 dôvodov prečo sú stravenky výhodnejšie

Istota aj výhody so stravenkami

Stravenky sú aj naďalej pre zamestnávateľov aj pre zamestnancov výhodnejšie.

Pre zamestnávateľov sú ideálne, pretože:

  • Stravenky sú účelne vynaloženým prostriedkom na zabezpečenie stravy pre zamestnancov
  • Oproti finančnému príspevku uľahčujú administratívu pre mzdových a personálnych pracovníkov
  • Stravenky jednoducho objednajú na mesiac vopred a s platbou na faktúru, stálou zálohou sa vyhnú zdaňovaniu
  • K dispozícii všetky benefity na jednej Karte DOXX : e-stravenky, nápojové poukážky, benefitné poukážky, rekreačný poukaz aj dochádzkový systém
  • Po novom je pre zamestnávateľa iba pri stravenkách suma nad rámec 500 € daňovo uznateľným nákladom

Pre reštaurácie a gastroprevádzky prinášajú stravné lístky podporu, pretože im zabezpečujú stálych hostí, najmä na obedové menu.

Pre zamestnancov je pripravených veľa výhod naviac s ktorými vedia ušetriť. Keďže nám záleží na ich zdraví a pohode, so stravenkami majú k dispozícii prístup k Dobrému programu, či výhodnejšie sa poistiť.

So stravenkami získa každý, kto ich využíva viac 

1. Bezplatný Dobrý program k stravenkám DOXX je tu pre vás už nejaký čas a prináša pre každého k stravenkám super výhody :

  • pravidelnú odmenu za obedyspäť na Kartu DOXX až 4 € mesačne
  • denne prístup k online podujatiam v hodnote 100 € mesačne (cvičenie, angličtina, varenie a pečenie so známymi osobnosťami, kurz osobnostného rozvoja a mnohé ďalšie)
  • ušetrenie pri nákupoch v Zľavovom svete a dodatočné zľavy pri objednávkach z Tipli, Zlavadna.
  • súťaže o hodnotné ceny – každý týždeň rozdávame množstvo cien

2. Jednoduché vedenie rozpočtu výdavkov za potraviny. So stravnými lístkami presne viete, koľko peňazí je vyčlenených na potraviny. Prehľadne čerpáte, naviac s nabíjaním Karty DOXX vlastnými prostriedkami je získate percento navyše do rodinného rozpočtu 

3. Pohodlné platby za jedlo, potraviny či rekreáciu kartou aj mobilom, pretože Karta DOXX je multifunkčná karta a spája všetky benefity

4. Stravné lístky ostávajú chránené pred exekúciou, ale finančný príspevok nie

5. Podpora gastra, reštaurácií a prevádzok

6. Možnosť najvýhodnejšieho poistenia. So stravenkami a Finmajstrom najnovšie poistíte seba, domácnosť, majetok či auto najvýhodnejšie a prvých sto vyhráva 5 € k poisteniu v stravenkách

7. Nová Karta Bonusovka je prvá karta, ktorá dáva bonus 1 percento z nabíjanej sumy, je ideálna pre rodiny, deti aj strarých rodičov, s možnosťou presunu finančných prostriedkov medzi kartami (aj Karty DOXX)

Aj po legislatívnych zmenách ostávajú stravné lístky naďalej jednoduchým a výhodným spôsobom zabezpečenia stravovania zamestnancov. Prinášajú výhody naviac a sú jednou z mála foriem priamej podpory gastrosektora.

Ak ste si už zvolili finančný príspevok a oznámili to svojmu zamestnávateľovi, ste svojou voľbou viazaní zo zákona na 12 mesiacov. Napriek tomu je tu ešte možnosť ako prejsť opäť k stravenkám. So zamestnávateľom je možné sa individuálne dohodnúť a pokiaľ s tým súhlasí, môžete opäť využívať stravné lístky.

Zostaňte so stravnými lístkami, ušetrite a využívajte všetky výhody naviac, ktoré vám finančný príspevok neprinesie.

Pokiaľ chcete byť pravidelne informovaný o všetkých výhodách, nechajte nám email, sledujte naše sociálne siete Facebook, Instagram, prípadne kontaktujte náš Infoservis na tel. 041/500 52 78 či emailom infoservis@doxx.sk.

Karta DOXX | Online zmluva | Dobrý program | Nabiť Kartu | Bonusovka | Finmajster

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button